Dzisiaj jest: 3 sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzi: Lidia, Augustyn, Nikodem

W ubiegłą sobotę 15 maja 2010 druhowie z OSP Chlewiska, świętowali jubileusz 60 lecia swojej jednostki. W związku z tym, że uroczystość zbiegła się z obchodzonym niedawno Dniem Strażaka, druhowie z Chlewisk przygotowali dla mieszkańców naszej gminy coś w rodzaju mini festynu.

Były pokazy sprawności młodzieży z MDP i pokazy gaszenia pożaru. Nasza jednostka zaprezentowała sprzęt Ratownictwa Drogowego, a druhowie dali pokaz swoich umiejętności w jego użyciu. Druhom strażakom z OSP Chlewiska życzymy samych sukcesów i kolejnych wspaniałych jubileuszy.