Dzisiaj jest: 1 kwietnia 2020    |    Imieniny obchodzi: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

W dniu 22 czerwca około godziny 7.50, jednostka z Kaźmierza została zaalarmowana o wypadku w miejscowości Młodasko. Udział w zdarzeniu brały cztery auta osobowe i jedno ciężarowe.

Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn auto marki Rover wyjechało naprzeciw Mercedesowi doprowadzając do zderzenia. Zmuszone do gwałtownego hamowania inne pojazdy nie zdołały wyhamować i powpadały na siebie. Na miejsce akcji zadysponowano jednostki:PSP Szamotuły, OSP Podrzewie, OSP Kaźmierz oraz Pogotowie i Policję. Na szczęście nikt nie został ranny. Strażacy posypali miejsce sorbentem oraz odłączyli gaz w autach posiadających instalacje gazowe.