Dzisiaj jest: 1 kwietnia 2020    |    Imieniny obchodzi: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

W samo południe 12 lipca, ochotników zadysponowano do wypadku drogowego na trasie K -92. Trzy auta Seat Inca, Opel Vectra i ambulans przewożący krew VW  Transporter, zderzyły się wjeżdżając sobie w tyły.

Nikt nie został poważnie ranny. Trzy osoby zabrało pogotowie ratunkowe w celu przebadania. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i posypaniu sorbentem płynów eksploatacyjnych. Udział w akcji brały dwa zastępy PSP Szamotuły, po jednym zastępie z OSP Kaźmierz, OSP Tarnowo Podgórne i OSP Podrzewie oraz policja i trzy zespoły pogotowia ratunkowego.

foto M. Tafelski