Dzisiaj jest: 1 kwietnia 2020    |    Imieniny obchodzi: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

W dniu 23 lipca kaźmierscy strażacy wyjechali do kolizji, która miała miejsce w Gaju Wielkim.

Auto ciężarowe marki Scania gwałtownie hamując na mokrej drodze najechało na tył auta osobowego marki Mazda 121. Na szczęście całe zdarzenie tylko groźnie wyglądało i obyło się bez poszkodowanych. Jedna osoba została opatrzona przez lekarzy z pogotowia ratunkowego. Udział w akcji wzięła jednostka OSP Kaźmierz, Policja i dwa zespoły Pogotowia Ratunkowego. Ochotnicy odłączyli akumulatory i zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

fot. J. Banaszczyk, R. Graczyk