Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 1 kwietnia 2020    |    Imieniny obchodzi: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

2156175
Dzisiaj
Wczoraj
488
2192

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

001
002
003
004
005
006
007
008
010
011
012
013

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z KaźmierzaW dniu 11 września 2010 r. odbył się Gminny Rajd Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W rajdzie brało udział 6 jednostek MDP z naszej gminy. Były to jednostki z Bytynia, Gaju Wielkiego, Radzyn, Chlewisk, Kopaniny i Kaźmierza.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Jedna z grup startowała z Radzyn w kierunku Kiączyna, gdzie była meta, a druga z Lasu Bytyńskiego. Po przejściu wytyczonych tras rajdu, na mecie w Kiączynie na jego uczestników czekały różnego typu konkurencje, które były punktowane. Sędzią głównym był tradycyjnie dh Zenon Pawlaczyk. Puchar i dyplomy wręczał Prezes Zarządu Gminnego druh Wiesław Włodarczak. Całość zakończył poczęstunek - kiełbaska, którą przygotowało sołectwo z Kiączyna za co serdecznie dziękujemy w szczególności zaś, sołtysowi Andrzejowi Szulcowi, za miłą gościnę. Nasza drużyna choć bardzo młoda zajęła drugie miejsce, ulegając drużynie z Gaju Wielkiego. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za miłą zabawę.

<< Fotorelacja >>

fepr

Pogoda

Polska - mapa burzowa

Mapa burzowa Polski