Dzisiaj jest: 26 maja 2018    |    Imieniny obchodzi: Filip, Paulina, Marianna

altW dniu dzisiejszym 21 listopada 2009 r. nasi druhowie brali udział w  uroczystym przekazaniu nowego, lekkiego samochodu ratownictwa technicznego marki Ford Transit. Samochód zakupiony został ze środków Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz samorządu gminnego. Uroczystość odbyła się w Grodzisku Wielkopolskim.

alt

Aktu przekazania dokonał osobiście Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Wielkopolskiego, druh Stefan Mikołajczak.

alt

Pojazdy zostały uroczyście poświęcone przez bpa. Zdzisława Fortuniaka.

alt
na fotografii strażacy - uczestnicy dzisiejszej uroczystości
Akt i...
 i... nowy pojazd