Dzisiaj jest: 19 czerwca 2018    |    Imieniny obchodzi: Gerwazy, Protazy, Julianna

OSP Kaźmierz   W sobotę 18 lutego 2017 r. odbyło się zebranie sprawozdawcze jednostki OSP Kaźmierz, podczas którego strażacy podsumowali swoją działalność w roku 2016. Spotkanie otworzył naczelnik dh Rafał Szczepański, który powitał przybyłych gości, wśród których obecni byli; wiceprezes Zarządu Powiatowego OSP dh Zenon Pawlaczyk, przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Szamotułach st. kpt. Przemysław Chojan, Przewodnicząca Rady Gminy Kaźmierz Arleta Wojciechowska, Wójt Gminy Kaźmierz Zenon Gałka oraz gość specjalny zastępca burmistrza Lądka-Zdroju Grzegorz Szczygieł.

Następnie minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego w styczniu br. dha Wojciecha Gałężewskiego. Kolejnym punktem było wybranie przewodniczącego zebrania, protokolanta oraz składu komisji uchwał i wniosków, po czym nastąpiło złożenie sprawozdań; z działalności za rok 2016, finansowego oraz komisji rewizyjnej. Na zebraniu przedstawiono również plan działalności na rok bieżący i przyjęto do jednostki nowych członków. W dalszej części głos zabrali także zaproszeni goście, którzy w kilku słowach pozytywnie ocenili dotychczasowe działania OSP Kaźmierz.

foto S.Szczepańska/J.Oses