Dzisiaj jest: 23 września 2018    |    Imieniny obchodzi: Tekla, Bogusław

VI Turniej HalowyDnia 11 marca 2017 r., w hali sportowej gimnazjum  Zarząd Oddziału Gminnego ZOSPRP, zorganizował VI Turniej w Piłce Halowej drużyn OSP  o puchar Zarządu Oddziału Gminnego. W turnieju brały udział cztery drużyny: OSP Gaj Wielki, OSP Kaźmierz, OSP Kopanina i OSP Sokolniki Małe. Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Pierwsze miejsce wywalczyli strażacy z OSP Gaj Wielki, drugie miejsce OSP Kopanina, Trzecie miejsce OSP Sokolniki Małe. Graczem Fair Play wybrano Marka Kalinowskiego. Puchary i dyplomy wręczali : Wójt Gminy Kaźmierz Zenon Gałka, Prezes ZOGZOSPRP Zenon Pawlaczyk, wiceprezes ZOGZOSPRP Marek Człapa. Podziękowania kierujemy do Dyrektora Gimnazjum i personelu,strażaków ratowników dh Małgosi, dh Pawła oraz pana Jana Antkowiaka.