Dzisiaj jest: 23 czerwca 2018    |    Imieniny obchodzi: Wanda, Józef, Albin

Przypomnienie zasad udzielania pierwszej pomocyW sobotę 22 kwietnia 2017 r., druhny i druhowie z jednostek OSP z gm. Kaźmierz uczestniczyli w ćwiczeniach przypominających zasady udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy, które prowadził sekc. Michał Wrembel, Miejski Koordynator Ratownictwa Medycznego PSP w Poznaniu. Można było przećwiczyć właściwe prowadzenie RKO, przyrządowe udrażnianie dróg oddechowych przy pomocy maski  I-GEL oraz wiele innych ważnych kwestii dotyczących udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy. Dziękujemy prowadzącemu za poświęcony czas i sołtysowi z sołectwa Bytyń za udostepnienie świetlicy wiejskiej.