Dzisiaj jest: 23 czerwca 2018    |    Imieniny obchodzi: Wanda, Józef, Albin

X Rodzinny Rajd RowerowyW niedzielę 28 maja 2017 r., druhny i druhowie z OSP Chlewiska, Kaźmierz, Napachanie i Przybroda brali udział w zabezpieczeniu Rajdu Rowerowego "Zabierz Serce na Rower", zorganizowanego przez Sołectwo Mrowino-Cerekwica, Bibliotekę Gminną im. M.Konopnickiej w Rokietnicy oraz Stowarzyszenie LGD Dolina Samy. Rowerzyści wyruszyli z Cerekwicy, a następnie jechali przez miejscowości powiatu poznańskiego i szamotulskiego, wracając na boisko sportowe w Cerekwicy. Dla strażaków z Kaźmierza była to również forma ćwiczeń z zakresu kierowania ruchem drogowym.