Dzisiaj jest: 16 grudnia 2018    |    Imieniny obchodzi: Albina, Zdzisław

Wypadek w MłodaskuW piątek 16 czerwca 2017 r., w godzinach porannych doszło do zderzenia dwóch aut osobowych w miejscowości Młodasko na DK 92. Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Szamotuły, OSP Duszniki, OSP Kaźmierz, OSP Podrzewie. Na miejscu działały również dwa  Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja. Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, pomogli ratownikom medycznym przy udzielaniu pomocy poszkodowanym, zneutralizowali wyciekające płyny eksploatacyjne z uszkodzonych aut, wsparli Policję podczas kierowania ruchem.