Dzisiaj jest: 21 kwietnia 2018    |    Imieniny obchodzi: Anzelm, Bartosz, Feliks

Zawody Sportowo-PożarniczeDnia 25 czerwca 2017 r., na boisku sportowym w Bytyniu,  Zarząd Oddziału Gminnego ZOSPRP wraz z Wójtem Gminy oraz OSP Bytyń zorganizowali Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach brało udział siedem drużyn męskich i jedna żeńska. Sędziami głównymi zawodów byli: Piotr Hoffa i Piotr Przybysz z gm. Duszniki. Po ciekawej rywalizacji w grupie męskiej zwyciężyli druhowie z OSP Bytyń, a w kobiecej OSP Sokolniki Małe. Te dwie drużyny będą reprezentowały gminę  na zawodach powiatowych w Dusznikach. Ostateczne miejsca: I OSP Bytyń -mężczyźni i OSP Sokolniki Małe-kobiety, II  OSP Sokolniki Małe, III OSP Kopanina, IV OSP Kaźmierz, V OSP Chlewiska, VI OSP Gorszewice, VII OSP Gaj Wielki.

Dyplomy, puchary i nagrody wręczali: Prezes ZOGZOSP RP Zenon Pawlaczyk, Komendant Gminny Rafał Szczepański oraz sędzia Piotr Hoffa. Bardzo dziękujemy druhom i druhnom za udział w zawodach, jednostkom OSP za pomoc w organizacji, pani Agnieszce i panu Markowi za prowadzenie sekretariatu, sędziom-za sędziowanie. Panom-Łukaszowi Bekasowi oraz Mariuszowi Windysowi szczególne podziękowania za wspaniały posiłek. Dziękujemy również kibicom za liczne przybycie.