Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 16 grudnia 2018    |    Imieniny obchodzi: Albina, Zdzisław

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

1656999
Dzisiaj
Wczoraj
1572
743

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

001
002
003
004
005
006
007
008
010
011
012
013

Zawody Sportowo-PożarniczeDnia 25 czerwca 2017 r., na boisku sportowym w Bytyniu,  Zarząd Oddziału Gminnego ZOSPRP wraz z Wójtem Gminy oraz OSP Bytyń zorganizowali Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach brało udział siedem drużyn męskich i jedna żeńska. Sędziami głównymi zawodów byli: Piotr Hoffa i Piotr Przybysz z gm. Duszniki. Po ciekawej rywalizacji w grupie męskiej zwyciężyli druhowie z OSP Bytyń, a w kobiecej OSP Sokolniki Małe. Te dwie drużyny będą reprezentowały gminę  na zawodach powiatowych w Dusznikach. Ostateczne miejsca: I OSP Bytyń -mężczyźni i OSP Sokolniki Małe-kobiety, II  OSP Sokolniki Małe, III OSP Kopanina, IV OSP Kaźmierz, V OSP Chlewiska, VI OSP Gorszewice, VII OSP Gaj Wielki.

Dyplomy, puchary i nagrody wręczali: Prezes ZOGZOSP RP Zenon Pawlaczyk, Komendant Gminny Rafał Szczepański oraz sędzia Piotr Hoffa. Bardzo dziękujemy druhom i druhnom za udział w zawodach, jednostkom OSP za pomoc w organizacji, pani Agnieszce i panu Markowi za prowadzenie sekretariatu, sędziom-za sędziowanie. Panom-Łukaszowi Bekasowi oraz Mariuszowi Windysowi szczególne podziękowania za wspaniały posiłek. Dziękujemy również kibicom za liczne przybycie.

fepr

Pogoda

Polska - mapa burzowa

Mapa burzowa Polski