Dzisiaj jest: 17 grudnia 2018    |    Imieniny obchodzi: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Pożar zboża na pniuW dniu 1 sierpnia po godzinie 17, doszło do pożaru zboża na pniu w miejscowości Ceradz Dolny (gm. Duszniki). Dyżurny Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach na miejsce pożaru zadysponował: JRG Szamotuły, OSP: Ceradz Dolny, Duszniki, Kaźmierz, Podrzewie i Sękowo. Pożar został opanowany i nie rozprzestrzenił się, dzięki temu uratowano znajdujące się w pobliżu budynki mieszkalne i las.