Dzisiaj jest: 18 października 2017    |    Imieniny obchodzi: Piotra, Michała, Ziemowita

Pożar skrzynki energetycznejW sobotę 9 września 2017r., w godzinach wieczornych doszło do pożaru skrzynki energetycznej na klatce schodowej budynku wielorodzinnego w miejscowości Kiączyn (gm. Kaźmierz). Interweniował jeden zastęp JRG Szamotuły, dwa OSP Kaźmierz i Pogotowie Energetyczne. Działania strażaków polegały na ugaszeniu pożaru przy użyciu gaśnicy, a nastepnie oddymieniu i przewietrzeniu pomieszczenia. Ewakuowano mieszkańców.