Dzisiaj jest: 18 października 2017    |    Imieniny obchodzi: Piotra, Michała, Ziemowita

Pożar autaDnia 8 października 2017r., około godz. 6.00 przy ul.Nektarowej w Kaźmierzu doszło do pożaru auta osobowego, które znajdowało się pod wiatą. Zagrożone były sąsiednie budynki. Strażacy podali dwa prądy wody. Jeden na palące się auto, drugi na ściany elewacji, w celu schłodzenia. Na miejsce zadysponowano JRG Szamotuły, OSP Kaźmierz, Policję. Po ugaszeniu pożaru strażacy za pomocą kamery termowizyjnej sprawdzili pomieszczenia oraz spalony samochód. Nie zlokalizowano zarzewia ognia.