Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 16 grudnia 2018    |    Imieniny obchodzi: Albina, Zdzisław

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

1656968
Dzisiaj
Wczoraj
1541
743

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

001
002
003
004
005
006
007
008
010
011
012
013

"Las 2017"W dniu 8 października 2017r., na terenie Nadleśnictwa Pniewy (Leśnictwo Kaźmierz) w miejscowości Radzyny odbyły się ćwiczenia taktyczne pod kryptonimem "Las 2017", w których udział wzięły jednostki OSP z terenu gm. Kaźmierz. Organizatorem manewrów był Zarząd Gminny ZOSP RP w Kaźmierzu oraz Prezes zaprzyjaźnionej jednostki OSP Międzychód Radosław Gałężewski. Odpowiedzialnym za szkolenie był Komendant Gminny. Rejon koncentracji znajdował się w Agro-Zalewie u p. Jarosława Pszczoły. Strażacy ćwiczyli założenia taktyczne z gaszenia pozorowanego pożaru lasu oraz dostarczanie wody do pożaru z wykorzystaniem buforowania wody w zbiornikach brezentowych na zorganizowanym punkcie czerpania. Obserwatorami ćwiczeń byli: Wójt Gminy Kaźmierz Zenon Gałka, Leśniczy z Kaźmierza p.Andrzej Rzeszuto oraz  p.Jarosław Pszczoła, któremu dziękujemy za udostępnienie terenu. Na koniec podsumowano zmagania.

View the embedded image gallery online at:
http://osp-kazmierz.pl/index.php/661-las-2017#sigFreeId1866a76755

fepr

Pogoda

Polska - mapa burzowa

Mapa burzowa Polski