Dzisiaj jest: 17 grudnia 2017    |    Imieniny obchodzi: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Pożar w piwnicyDnia 11 października 2017r., strażacy zostali powiadomieni o pożarze w piwnicy jednego z bloków w miejscowości Młodasko (gm. Kaźmierz). Przed przyjazdem strażaków mieszkańcy klatki, w której wybuchł pożar ewakuowali się na zewnątrz. Strażacy zabezpieczyli teren i ugasili ogień. Wyniesiono poza pomieszczenie nadpalone rzeczy i przelano wodą. Na miejsce akcji zadysponowano JRG Szamotuły, OSP Bytyń, OSP Kaźmierz. Powiadomiono także Policję.