Dzisiaj jest: 22 kwietnia 2018    |    Imieniny obchodzi: Kaja, Leon, Łukasz

Zdarzenie w KomorowieW dniu 24 października 2017r., około godziny 6.35 strażaków z Szamotuł i Kaźmierza zadysponowano do Komorowa (gm. Kaźmierz), gdzie doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Po dojeździe na miejsce zastano uszkodzone pojazdy, z których jeden przewrócił się i znajdował na poboczu, natomiast osoby poszkodowane znajdowały się na zewnątrz. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili pomocy poszkodowanym, rozłączyli akumulatory w autach, zakręcili instalację gazową, posypali wyciekające płyny eksploatacyjne sorbentem. Na miejscu pracowała również Policja i dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.