Dzisiaj jest: 17 grudnia 2017    |    Imieniny obchodzi: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Zdarzenie w Kaźmierzu, ul.PoznańskaW czwartek 23 listopada 2017r., strażacy z JRG Szamotuły i OSP Kaźmierz zostali zadysponowani na ul. Poznańską w Kaźmierzu, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przystąpili do działań, podczas których m.in. za pomocą narzędzi hydraulicznych uwolniono osobę poszkodowaną i przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Droga na czas prowadzonych działań była zablokowana.