Dzisiaj jest: 17 sierpnia 2018    |    Imieniny obchodzi: Anita, Julianna, Jacek

Prezent od firmy HochlandW dniu 21 grudnia 2017r., wraz z życzeniami na Boże Narodzenie firma Hochland Polska reprezentowana przez Dyrektora Marcina Gołębiowskiego i Inspektora BHP Jacka Jezioro,  przekazała na ręce Prezesa Romana Graczyka i Sekretarza Zenona Pawlaczyka laptopa dla OSP Kaźmierz, który pomoże usprawnić zarządzanie pracami biurowymi w jednostce. Jest to podziękowanie za współpracę. Ochotnicza Straż Pożarna w Kaźmierzu dziękuje za pamięć i otrzymane wsparcie.