Dzisiaj jest: 18 października 2018    |    Imieniny obchodzi: Piotra, Michała, Ziemowita

Pożar mieszkania w BytyniuW czwartek 15 lutego 2018r., w południe doszło do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Bytyń gm.Kaźmierz. Przybyłe na miejsce jednostki Straży Pożarnej natychmiast przystąpiły do ewakuacji mieszkańców oraz podjęły działania gaśnicze. Nikt nie ucierpiał. Na miejscu akcji obecne były: JRG Szamotuły wraz z Zastepcą Komendanta Powiatowego PSP i Dowódcą JRG, OSP Bytyń, OSP Kaźmierz, OSP Podrzewie, Policja, Pogotowie Gazowe i Energetyczne. Przybyli również pracownicy Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, aby udzielić pomocy poszkodowanej w pożarze rodzinie.