Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 23 stycznia 2019    |    Imieniny obchodzi: Maria, Ildefons, Rajmund

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

1686632
Dzisiaj
Wczoraj
418
637

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

001
002
003
004
005
006
007
008
010
011
012
013

VII Turniej w Piłce HalowejDnia 17 lutego 2018r., w Hali Sportowej Gimnazjum w Kaźmierzu, został rozegrany VII Turniej w Piłce Halowej " Rycerzy Św. Floriana". W turnieju uczestniczyły cztery drużyny. Po ciekawej i emocjonującej grze, tabela przedstawia się nastepująco: I. OSP Kopanina, II OSP Sokolniki Małe, III OSP Gaj Wielki, IV OSP Kaźmierz. Zawodnikiem  grającym Fair Play wybrano dh Wojciecha Bielejewskiego. Puchary, dyplomy oraz książki wręczali: Prezes ZOG ZOSP RP dh Zenon Pawlaczyk oraz Komendant Gminny dh Rafał Szczepański. Dziękujemy personelowi technicznemu gimnazjum, sędziemu Ryszardowi Krówczyńskiemu, panu Janowi Antkowiakowi oraz strażakom-ratownikom za czuwanie nad bezpieczeństwem graczy. Szczególne podziękowania dla "Cukierni Rodzinnej" za przepyszne słodkości i firmie "Strauss Cafe Poland sp.z.o.o."

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP.

fepr

Pogoda

Polska - mapa burzowa

Mapa burzowa Polski