Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 20 marca 2019    |    Imieniny obchodzi: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

1731863
Dzisiaj
Wczoraj
154
715

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

001
002
003
004
005
006
007
008
010
011
012
013

Zebranie OSP Kaźmierz   Dnia 24 lutego 2018 roku w sali koszykowej pałacu przy ul. Nowowiejskiej w Kaźmierzu, odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP w Kaźmierzu. Zebranie otworzył prezes jednostki dh Roman Graczyk, który na wstępie poprosił o uczczenie minutą ciszy śmierci długoletniego naczelnika jednostki oraz komendanta gminnego druha Wojciecha Gałężewskiego, oraz innych druhów. Po powitaniu przybyłych na zebranie gości w osobach; dh Zenona Pawlaczyka – członka zarządu oddziału wojewódzkiego ZOSPRP, dh Rafała Szczepańskiego – członka zarządu oddziału powiatowego ZOSPRP, dh Tomasza Daszkiewicza-dowódcy JRG KPPSP w Szamotułach, p. Janusza Stróżyka – sekretarza gminy Kaźmierz, p. Łukasza Panka – dyrektora ZUK, p. Włodzimierza Malinowskiego – dyrektora gimnazjum, p. Halinę Springer – księgową i p. Marka Jakubowskiego – pracownika urzędu zajmującego się sprawami strażackimi, przystąpiono do wyborów przewodniczącego zebrania, protokolanta oraz członków komisji uchwał i wniosków.

W dalszej części przyjęto sprawozdanie z działalności za 2017 rok, sprawozdanie z działalności komisji rewizyjnej, po czym komisja wnioskowała o udzielenie absolutorium zarządowi. Spotkanie było okazją do podziękowania pani Halince Springer za pomoc w kwestiach finansowych oraz druhnom Małgorzacie Musielskiej i Sylwii Szczepańskiej za udział w ponad stu wyjazdach alarmowych. Przy okazji zaprezentowany został najnowszy zakup dokonany w lutym - łódź ratunkowa z przyczepką. Zakupu dokonano z funduszy własnych i darczyńców. W szeregi członków przyjęto jedną osobę, a z drużyny młodzieżowej pięć osób.

fepr

Pogoda

Polska - mapa burzowa

Mapa burzowa Polski