Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 22 kwietnia 2019    |    Imieniny obchodzi: Kaja, Leon, Łukasz

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

1756944
Dzisiaj
Wczoraj
693
711

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

001
002
003
004
005
006
007
008
010
011
012
013

Dzień Strażaka 2018   Dnia 4 maja odbyły się gminne obchody święta strażaków (rycerzy św. Floriana). Obchody rozpoczęto mszą świętą w intencji strażaków i ich rodzin. We mszy uczestniczyły poczty sztandarowe oraz delegacje z jednostek OSP gminy Kaźmierz. Następnie jednostki przejechały na parking przy gimnazjum, gdzie odbył się piknik. Strażacy pochwalili się nowym sprzętem. Harcerze z 65. HDŚ prowadzili gry i zabawy dla dzieci.

Dla najmłodszych były dmuchańce i wata cukrowa, a dla wszystkich wspaniała grochówka. Piknik zaszczycili swoją obecnością: przewodnicząca rady gminy p. Arleta Wojciechowska, z-a wójta p. Ryszard Gąska, sołtys p. Stefan Kupś. Wszyscy bawili się wspaniale. Po pikniku strażacy z OSP Kaźmierz przejechali na sygnałach ulicami Kaźmierza na cmentarz, gdzie zapalili niebieskie znicze na grobach strażaków. Organizatorzy dziękują Dyrekcji Gimnazjum, Bankowi Spółdzielczemu w Dusznikach, firmie Hochland, Chacie Polskiej, Pani Izie, Gminie Kaźmierz, 65. HDŚ oraz strażakom za pomoc w zorganizowaniu obchodów. Szczególne podziękowanie dla mieszkańców za tak liczny udział. Bez Was nie byłoby tak wspaniałej atmosfery.

fepr

Pogoda

Polska - mapa burzowa

Mapa burzowa Polski