Dzisiaj jest: 17 lipca 2018    |    Imieniny obchodzi: Aneta, Bogdan, Aleksy

Wyjazdy jednostki w dniu 12 majaW sobotę 12 maja 2018r., około godziny 10.00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach zadysponował dwa zastępy OSP Kaźmierz i jeden OSP Chlewiska do neutralizacji plamy oleju na jezdni na odcinku około 1,5 km na drogę pomiędzy miejscowościami Gorszewice-Kopanina. Następne wezwanie do zdarzenia było przed godziną 18.00 tego dnia. W miejscowości Myszkowo doszło do wypadku auta osobowego, które po uderzeniu w drzewo przewróciło się na bok. Ruch w tym miejscu był utrudniony. Poszkodowana kierująca została zabrana do szpitala.Na teren działań wysłano: JRG Szamotuły, OSP Kaźmierz, ZRM i Policję.