Dzisiaj jest: 12 grudnia 2018    |    Imieniny obchodzi: Joanna, Aleksandra, Dagmara

Działania strażakówW piątek 21 września, sobotę 22 września i poniedziałek 24 września 2018r., strażacy interweniowali wiele razy po przejściu silnych wiatrów i opadów deszczu. Usuwano powalone drzewa blokujące przejazdy drogami i te, które zawisły na liniach wysokiego napięcia, gdzie udział brali również strażacy z JRG Szamotuły i Pogotowie Energetyczne. Także w piątek doszło do uszkodzenia dachu na budynku mieszkalnym w miejscowości Radzyny. Do likwidacji skutków silnych wiatrów oprócz JRG Szamotuły i OSP Kaźmierz zadysponowano także OSP Radzyny.