Dzisiaj jest: 17 sierpnia 2018    |    Imieniny obchodzi: Anita, Julianna, Jacek

Temperatura dużo poniżej zera nie odstraszyła strażaków, gdy w godzinach wieczornych 18 grudnia zostali wezwani do wypadku na ul. Nowowiejskiej w Kaźmierzu.

Dwa auta osobowe zderzyły się, przy czym jeden samochód z ogromną siłą wpadł na drzewo. Poszkodowanego zabrało pogotowie ratunkowe. Udział w akcji brały jednostki PSP Szamotuły i OSP Kaźmierz.

Druhowie zajęli się oświetleniem miejsca zdarzenia, uwolnieniem rannego, odłączeniem akumulatorów oraz na zakończenie sorpcją terenu.