Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 24 września 2020    |    Imieniny obchodzi: Dora, Gerard, Teodor

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

2472118
Dzisiaj
Wczoraj
814
1252

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

001
002
003
004
005
006
007
008
010
011
012
013

Walne Zebranie   W sobotę 23 lutego 2019 r. w salce przy remizie odbyło się walne zebranie sprawozdawcze OSP Kaźmierz, podczas którego strażacy podsumowali działalność w roku 2018. Zebranie to rozpoczęło się powitaniem gości, wśród których obecni byli: st. kpt. mgr Przemysław Chojan z PSP Szamotuły, Sekretarz Gminy Kaźmierz p. Janusz Stróżyk, Główna Księgowa Gminy Kaźmierz p. Halina Springer, Przewodnicząca Rady Gminy Kaźmierz p. Arleta Wojciechowska. Zarząd Gminny ZOSPRP reprezentowali: Prezes Zenon Pawlaczyk i Komendant Rafał Szczepański, którzy są także członkami OSP w Kaźmierzu. Następnie przedstawiono sprawozdania z działalności naszej jednostki. Po krótkiej dyskusji udzielono absolutorium Zarządowi OSP. Kolejnym punktem był czas na przemówienia, podczas których m.in. podziękowano zarówno druhom i druhnom, jak i tym, którzy udzielają pomocy i wsparcia jednostce. Całość zakończyła się poczęstunkiem. Dziękujemy obecnym za przybycie.

fepr

Pogoda

Polska - mapa burzowa

Mapa burzowa Polski