Dzisiaj jest: 20 lipca 2019    |    Imieniny obchodzi: Czesław, Hieronim, Fryderyk

1832060

Zdarzenie na drodze Młodasko-GrzebieniskoW godzinach porannych 27 kwietnia 2019r., kolejny raz zaalarmowano strażaków. Tym razem otrzymano zgłoszenie o dachowaniu auta osobowego i uwięzionej w nim osobie na drodze pomiędzy miejscowościami Młodasko-Grzebienisko. Dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Szamotułach na miejsce zdarzenia zadysponował JRG Szamotuły, OSP Duszniki, OSP Kaźmierz, ZRM i Policję. Kierująca przy pomocy świadków wydostała się na zewnątrz. Została zabrana do szpitala.