Dzisiaj jest: 20 lipca 2019    |    Imieniny obchodzi: Czesław, Hieronim, Fryderyk

1832064

Trzy zdarzenia   We wtorek 11 czerwca 2019r., strażacy zostali wezwani dwukrotnie w tym dniu do zdarzeń. Pierwszy wyjazd był do pożaru obornika z pozostałością słomy w miejscowości Sokolniki Małe. Na miejsce zdarzenia zadysponowano: OSP Brodziszewo, OSP Kaźmierz i OSP Sokolniki Małe. Kolejne wezwanie strażaków z Kaźmierza dotyczyło neutralizacji plamy ropopochodnej na ul. Powstańców Wielkopolskich w Kaźmierzu. Podobna sytuacja miała miejsce w środę 12.06. w godzinach wieczornych. Tym razem zgłoszenie dotyczyło skrzyżowania i przyległych ulic Jana Pawła II, Szamotulskiej i Szkolnej.