Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 12 lipca 2020    |    Imieniny obchodzi: Jan, Wera, Brunon

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

2350060
Dzisiaj
Wczoraj
698
1089

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

001
002
003
004
005
006
007
008
010
011
012
013

Działania 30 i 31 lipcaWe wtorek 30 lipca 2019r., po godzinie 22.00 strażacy udali się na ul.Poznańską w Kaźmierzu, gdzie pomogli łabędziowi, który chodził po ruchliwej drodze. W celu uniknięcia zranienia ptak został schwytany i przewieziony w bezpieczne miejsce na pobliski staw. Kolejne wyjazdy były w nocy z 30 na 31 lipca. Pierwszy, to pożar scierniska na polu przy drodze pomiędzy miejscowościami Sokolniki Wielkie-Sokolniki Małe. Udział w tym zdarzeniu brały jednostki OSP Brodziszewo, OSP Kaźmierz, OSP Sokolniki Małe. Drugi zaś, to pożar ścierniska w miejscowości Czyściec. W tym zdarzeniu udział brały: OSP Brodziszewo, OSP Kaźmierz, OSP Otorowo. Również 31lipca po godzinie 8.00 strażacy z PSP Szamotuły i OSP Kaźmierz udali się do Kiączyna. Dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Szamotułach otrzymał zgłoszenie o konarze drzewa, który spadł na auta uszkadzając je.

fepr

Pogoda

Polska - mapa burzowa

Mapa burzowa Polski