Dzisiaj jest: 18 września 2019    |    Imieniny obchodzi: Irena, Stanisław, Józef

1900213

Zawody OSP   W niedzielę 8 września 2019 r. na boisku sportowym przy ul. Gimnazjalnej o miano najsprawniejszej drużyny OSP w gminie Kaźmierz rywalizowali strażacy z jednostek OSP; Chlewiska, Bytyń, Gaj Wielki, Kaźmierz, Sokolniki Małe i Kopanina. W grupie mężczyzn pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Sokolniki Małe, drugie OSP Bytyń a trzecie OSP Chlewiska. W grupie kobiet pierwsze miejsce OSP Sokolniki Małe, drugie OSP Bytyń. W grupie drużyn młodzieżowych pierwsze miejsce OSP Gaj Wielki, drugie OSP Sokolniki Małe i trzecie OSP Chlewiska. Poniżej kilkunastominutowa relacja wide.