Dzisiaj jest: 9 kwietnia 2020    |    Imieniny obchodzi: Maria, Marceli, Dymitr

Wezwanie w piątkowy wieczórDnia 20 września 2019r., o godzinie 19.00 strażaków zaalarmowano do zdarzenia w miejscowości Kaźmierz. Po dojeździe na miejsce uzyskano informację od świadków wzywających pomoc, że mężczyzna prawdopodobnie został ranny podczas prac przy koparko-ładowarce. Poszkodowanemu została udzielona pomoc, nastepnie został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Na miejscu działały: JRG Szamotuły, OSP Chlewiska, OSP Kaźmierz, LPR, Policja, Prokurator i Technik Kryminalistyki.