Dzisiaj jest: 21 listopada 2019    |    Imieniny obchodzi: Albert, Janusz, Konrad

1975454

Kolejny pożar stoguW nocy z poniedziałku na wtorek 24 września 2019r., około godziny 3.10 strażaków z: JRG Szamotuły, OSP Bytyń, OSP Chlewiska, OSP Kaźmierz i OSP Sokolniki Małe zadysponowano do pożaru stogu w miejscowości Komorowo.  Na miejsce zadysponowano także Policję. Działania strażaków polegały na podaniu prądów wody w obronie pobliskiego budynku oraz dozorowaniu ognia. W akcję zaangażował się również mieszkaniec, który przy użyciu ciągnika z turem pomógł przerzucać płonącą słomę.