Dzisiaj jest: 13 grudnia 2019    |    Imieniny obchodzi: Łucja, Otylia, Eugeniusz

2008867

Pożar w GrzebieniskuW czwartek 14 listopada 2019r., o godz.2:47 strażacy z Kaźmierza zostali zadysponowani do pożaru budynku garażowo-gospodarczego w miejscowości Grzebienisko (gm.Duszniki). Na płonący budynek podano kilka prądów wody. W wyniku pożaru spaleniu i zniszczeniu uległ dach i wyposażenie budynku. Do zdarzenia zadysponowano: JRG Szamotuły, OSP Chlewiska, OSP Duszniki, OSP Grzebienisko, OSP Kaźmierz, OSP Podrzewie, OSP Sękowo. Na miejscu obecny był także Oficer Operacyjny PSP i Policja.