Dzisiaj jest: 13 grudnia 2019    |    Imieniny obchodzi: Łucja, Otylia, Eugeniusz

2008884

Wypadek na drodze Pólko-PierskoW niedzielę 24 listopada 2019r., około godziny 6:32 strażacy zostali zadysponowani do wypadku na drodze łączącej miejscowości Pólko-Piersko (gm. Kaźmierz). Po dojeździe na miejsce zastano auto osobowe, które po uderzeniu w przydrożne drzewo zatrzymało się na poboczu. Kierującemu pojazdem została udzielona pomoc i został przekazany ZRM. Na miejsce zdarzenia Dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Szamotułach zadysponował: JRG Szamotuły, OSP Kaźmierz, OSP Otorowo, ZRM i Policję.