Dzisiaj jest: 21 lutego 2020    |    Imieniny obchodzi: Eleonora, Feliks, Kiejstus

SzkolenieW sobotę 18 stycznia 2020r., w siedzibie firmy Toyota Ukleja w Suchym Lesie zostało przeprowadzone przez pracowników szkolenie z zakresu działania i budowy aut hybrydowych , ponieważ coraz więcej ich jeździ na naszych drogach. Wyjaśniono jak rozpoznać auto hybrydowe, jakie znajdują się w nich systemy oraz z jakimi zagrożeniami mogą sie spotkać strażacy podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Druhny i druhowie z OSP Bytyń, OSP Chlewiska i OSP Kaźmierz bardzo dziękują za umożliwienie przeprowadzenia szkolenia na terenie firmy Toyota Ukleja oraz Urzędowi Gminy w Kaźmierzu za zapewnienie transportu.

View the embedded image gallery online at: