Dzisiaj jest: 2 czerwca 2020    |    Imieniny obchodzi: Marianna, Marzena, Erazm

Śmiertelny wypadek na drodze Kaźmierz-BrzeznoW poniedziałek 30 marca 2020r. około godziny 10:30 doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku na drodze Kaźmierz-Brzezno. Kierujący autem osobowym uderzył w przydrożne drzewo. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych uwolnili poszkodowanego z pojazdu. Długo trwające czynności mające przywrócić funkcje życiowe nie dały zamierzonego skutku. Na miejscu działań obecne były: JRG Szamotuły wraz z Dowócą i Zastępcą Dowódcy JRG PSP w Szamotułach, OSP Chlewiska, OSP Kaźmierz, ZRM, Policja, Prokurator, Technik Kryminalistyki, Pomoc Drogowa.