Dzisiaj jest: 25 listopada 2020    |    Imieniny obchodzi: Katarzyna, Erazm, Klemens

Zderzenie auta osobowego ze skuteremW niedzielę 30 sierpnia 2020r.,po godzinie 10:00 w miejscowości Radzyny doszło do zdarzenia drogowego z udziałem auta osobowego i skutera. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy, pomocy Policji w kierowaniu ruchem. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu działań obecne były: JRG Szamotuły, OSP Kaźmierz, OSP Radzyny, ZRM,Policja. Jedna osoba została zabrana do szpitala.