Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 2 grudnia 2020    |    Imieniny obchodzi: Balbina, Paulina, Bibiana

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

2548538
Dzisiaj
Wczoraj
1188
1071

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

Zebranie   W poniedziałek 16 lipca 2018 r. Zarząd Oddziału Gminnego ZOSPRP zorganizował robocze spotkanie z prezesami i naczelnikami jednostek OSP z Gminy Kaźmierz. Tematem spotkania był nabór wniosków z funduszu sprawiedliwości. Gminy po zebraniu zapotrzebowania od OSP mogą składać wniosek do Ministra Sprawiedliwości o udzielenie dotacji na zakup wyposażenia i urządzeń ratownictwa niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu zdarzenia tj. defibrylatorów, toreb ratowniczych lub innego sprzętu. Po dyskusji ustalono, że dla OSP Bytyń, OSP Chlewiska, OSP Sokolniki Małe zostaną złożone wnioski o defibrylatory oraz detektory wielogazowe. Dla OSP Kaźmierz zestaw PODPOR PT 12002, a dla OSP Gaj Wielki, OSP Gorszewice, OSP Kopanina, OSP Radzyny agregaty prądotwórcze oraz maszty oświetleniowe. Zakupy są uzależnione od wielkości dotacji jaką dostanie Gmina.

fepr