Dzisiaj jest: 12 grudnia 2018    |    Imieniny obchodzi: Joanna, Aleksandra, Dagmara

Ćwiczenia w lesieDnia 15 września o godz. 9:00 rozpoczęło się przedsięwzięcie szkoleniowo-edukacyjne promujące zasady bezpiecznej pracy z zakresu ścinki, okrzesywania i przerzynki drzew wśród strażaków gminy Kaźmierz. Na terenie Leśnictwa Kaźmierz w oddziale 460B strażacy z gminy Kaźmierz oraz dwa zastępy z KPPSP z Szamotuł ćwiczyli ścinkę, okrzesywanie i przerzynkę drewna. Ćwiczących strażaków odwiedził zastępca wójta gminy Kaźmierz pan Ryszard Gąska. Po czterech godzinach ćwiczeń nastąpiło podsumowanie w remizie OSP Kaźmierz. Dziękujemy Nadleśnictwu Pniewy, Leśnictwu Kaźmierz za przeprowadzenie przedsięwzięcia, a strażakom za udział.

Prezes ZOGZOSPRP

Zenon Pawlaczyk