Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 12 grudnia 2018    |    Imieniny obchodzi: Joanna, Aleksandra, Dagmara

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

1651472
Dzisiaj
Wczoraj
845
782

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

Marcel Sucharski  W dniu 19 listopada 2018 r. gminna komisja konkursowa w składzie: Zenon Pawlaczyk, Marek Jakubowski, Maria Sobkowiak, Bogumiła Magdziarek oceniła prace złożone przez placówki oświatowe z terenu gminy Kaźmierz biorące udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod nazwą „Zapobiegajmy Pożarom”. Zgłoszone prace ocenione zostały pod względem walorów plastycznych oraz zgodności treści z regulaminem i tematem konkursu. Łącznie dokonano oceny 45 prac w następujących grupach wiekowych:


I Grupa - Przedszkola, zgłoszono 16 prac
II Grupa - klasy I-III, zgłoszono 21 prac
III Grupa - klasy IV-VI, zgłoszono 7 prac
IV Grupa - klasy VII i VIII oraz III Gimnazjum, zgłoszono 1 pracę
Na szczeblu gminnym wyróżniono i zakfalifikowano do oceny w etapie powiatowym konkursu następujące prace:
w grupie przedszkolnej:
Miłosz Tecław lat 6 - przedszkole Bytyń
Jeremiasz Klak lat 5 - przedszkole Bytyń
Stanisław Surmer lat 4 - przedszkole Gaj Wielki
Hubert Kucharski lat 6 - przedszkole Sokolniki Wielkie
Helena Pawłowska lat 5 - przedszkole Kaźmierz
wyróżnienie Blanka Woźniak lat 3 - przedszkole Bytyń
w grupie klas I-III:
Maksymilian Grzęda lat 8 - szkoła podstawowa Bytyń
Antoni Jaguszewski lat 8 - szkoła podstawowa Bytyń
Amadeusz Kiziewicz lat 8 - szkoła podstawowa Bytyń
Tomasz Jerzak lat 8 szkoła - podstawowa w Sokolnikach Wielkich
Aleksandra Gładysiak lat 8 - szkoła podstawowa w Kaźmierzu
wyróżnienie Maja Swojak lat 7 - szkoła podstawowa Bytyń
w grupie klas IV-VI:
Maciej Pacholak lat 10 - szkoła podstawowa w Kaźmierzu
Kajetan Morawski lat 9 - szkoła podstawowa Bytyń
Marcel Sucharski lat 10 - szkoła podstawowa w Kaźmierzu
Karolina Fronczak lat 9 - szkoła podstawowa w Kaźmierzu
Małgorzata Skrzypek lat 12 - szkoła podstawowa w Kaźmierzu
w grupie uczniów klas VII i VIII oraz gimnazjów:
Natalia Grzeszczyk lat 15 - gimnazjum w Kaźmierzu

Wszystkim laureatom gratulujrmy i życzymy powodzenia na dalszych szczeblach konkursu.

fepr