Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 20 marca 2019    |    Imieniny obchodzi: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

1731829
Dzisiaj
Wczoraj
120
715

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

Konkurs  Dnia 15 lutego 2019 r. w Sali koszykowej G.O.K. odbyły się gminne eliminacje O.T.W.P „Młodzież zapobiega pożarom” oraz wręczenie nagród eliminacji gminnych konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.

Wyniki

Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

w KAŹMIERZU

Na podstawie regulaminu OTWP, komisja eliminacji gminnych zakwalifikowała do finału niżej wymienionych uczestników eliminacji gminnych:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe klasy I - VI)

1. Wiktor Leśniewski      Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu

2. Maciej Przystański     Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu

3. Marta Ignasiak          Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu

4. Piotr Kapłon              Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu

II grupa wiekowa (klasy VII, VIII i III gimnazjum)

1. Filip Heś                    Szkoła Podstawowa w Bytyniu

2. Natalia Jóźwik            Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu

3. Julia Szyling               Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc jest następująca:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe)

I miejsce – pkt. 89         Piotr Kapłon

II miejsce – pkt. 58        Maciej Przystański

III miejsce – pkt. 48       Wiktor Leśniewski

IV miejsce – pkt. 44        Marta Ignasiak

II grupa wiekowa (klasy VII, VIII i III gimnazjum)

I miejsce – pkt. 67         Natalia Jóźwik

II miejsce – pkt. 62        Julia Szyling

III miejsce – pkt. 58        Filip Heś

Do udziału w eliminacjach powiatowych OTWP w Szamotułach zakwalifikowali się:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe Klasy I-VI)

Piotr Kapłon

Maciej Przystański

II grupa wiekowa (Szkoły Podstawowe klasy Vil. VIII i III gimnazjum)

Natalia Jóźwik

Julia Szyling

 

Laureaci Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Laureaci konkursu plastycznego

fepr