Dzisiaj jest: 24 maja 2019    |    Imieniny obchodzi: Joanna, Zuzanna, Milena

2030

Turniej Piłkarski   Dnia 2 marca 2019 w hali sportowej gimnazjum odbył się VIII Turniej w piłce halowej drużyn OSP o Puchar Wójta Gminy Kaźmierz. W Turnieju zwyciężyła drużyna OSP Sokolniki Małe, II miejsce OSP Kaźmierz, III miejsce OSP Kopanina. Królem strzelców został dh Mateusz Graczyk a najlepszym bramkarzem dh Paweł Góralczyk.
Puchary i dyplomy wręczali: Wójt Gminy Zenon Gałka, Prezes ZOG ZOSP RP Zenon Pawlaczyk, Radny Powiatowy Włodzimierz Malinowski, Radny Gminy Adam Gidaszewski. Podziękowano Dyrektorowi Gimnazjum za długoletnią pomoc i wsparcie Turnieju. Dziękujemy panom Ryszardowi Krówczyńskiemu oraz Janowi Antkowiakowi. Podziękowania dla medyka dh Adama Maciejczyka oraz personelu technicznego gimnazjum. Szczególne podziękowanie dla Cukierni Rodzinnej za przepyszne słodkości oraz Firmie Strauss Cafe Poland w Swadzimiu za wsparcie imprezy.