Powrót na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mamy ponad stuletnią historię, z której jesteśmy bardzo dumni. Pragniemy dalej służyć naszej społeczności w myśl hasła "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Pamięć o przodkach i założycielach naszej jednostki jest zawsze żywa. Jednostka przetrwała nawet trudne czasy okupacji.
Dzięki pomocy sponsorów i życzliwości władz gminy Kaźmierz posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest stale modernizowany.
Jesteśmy zawsze gotowi wyruszyć do akcji i nieść pomoc ludziom w potrzebie.
MOŻESZ ZAWSZE NA NAS LICZYĆ !!!

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

djNasza jednostka została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz

Telefony alarmowe: 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Get Adobe Flash player

Oddział Gminny ZOSP RP

Dzisiaj jest: 12 lipca 2020    |    Imieniny obchodzi: Jan, Wera, Brunon

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

2350084
Dzisiaj
Wczoraj
722
1089

Panel Logowania

Pamiętaj o wylogowaniu zanim opuścisz stronę

Turniej Piłkarski   Dnia 2 marca 2019 w hali sportowej gimnazjum odbył się VIII Turniej w piłce halowej drużyn OSP o Puchar Wójta Gminy Kaźmierz. W Turnieju zwyciężyła drużyna OSP Sokolniki Małe, II miejsce OSP Kaźmierz, III miejsce OSP Kopanina. Królem strzelców został dh Mateusz Graczyk a najlepszym bramkarzem dh Paweł Góralczyk.
Puchary i dyplomy wręczali: Wójt Gminy Zenon Gałka, Prezes ZOG ZOSP RP Zenon Pawlaczyk, Radny Powiatowy Włodzimierz Malinowski, Radny Gminy Adam Gidaszewski. Podziękowano Dyrektorowi Gimnazjum za długoletnią pomoc i wsparcie Turnieju. Dziękujemy panom Ryszardowi Krówczyńskiemu oraz Janowi Antkowiakowi. Podziękowania dla medyka dh Adama Maciejczyka oraz personelu technicznego gimnazjum. Szczególne podziękowanie dla Cukierni Rodzinnej za przepyszne słodkości oraz Firmie Strauss Cafe Poland w Swadzimiu za wsparcie imprezy.


fepr