Dzisiaj jest: 2 czerwca 2020    |    Imieniny obchodzi: Marianna, Marzena, Erazm

Turniej 2020   Dnia 7 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kaźmierzu odbył się VI Powiatowy Turniej Drużyn Pożarniczych w Halowej Piłce Nożnej „Kaźmierz2020”.
W turnieju wzięło udział 7 drużyn: OSP Wierzeja, OSP Sokolniki Małe, OSP Otorowo, OSP Obrzycko, KPPSP Szamotuły, OSP Dobrojewo, OSP Lubocześnica.

Po emocjonujących meczach tabela przedstawia się następująco:
1. OSP Lubocześnica
2. OSP Obrzycko
3. OSP Otorowo
Królem strzelców został dh Arkadiusz Koblański z OSP Otorowo. Najlepszym bramkarzem wybrano dh Macieja Koniecznego z OSP Obrzycko. Nagrody wręczali: Wójt Gminy Zenon Gałka, Radny Powiatowy Włodzimierz Malinowski, Dyrektor Szkoły Sylwia Zagórska, Prezes ZOPZOSPRP dh Stefan Kaszkowiak.
Bardzo serdecznie dziękuję strażakom OSP Kaźmierz, dh Kasi, dh Magdzie,  dh Tomkowi, dh Przemkowi, dh Marcinowi, dh Romanowi oraz dh Adamowi i dh Mariuszowi z OSP Chlewiska za pomoc w organizacji turnieju. Dziękuję sędziom: Panom Mirosławowi i Ryszardowi. Szczególne podziękowanie dla Pana Pawła Grendy oraz personelu technicznego szkoły.