Dzisiaj jest: 17 grudnia 2017    |    Imieniny obchodzi: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Od lewej: Anna Maciejewska, Bernard Mazantowicz, Daria Telenga, Małgorzata Musielska, Katarzyna Hasik, Sylwia Szczepańska, Marlena Napieralska, Rafał Szczepański, Zenon Pawlaczyk, Tomasz Napieralski, Andrzej Nowacki, Włodzimierz Malinowski, Wojciech Pacuła, Piotr Ratajczak, Eugeniusz Musielski, Marek Jakubowski, Roman Graczyk, Wojciech Gałężewski, Marcin Kalinowski, Rafał Kufel, Marcin Tafelski, Bartłomiej Jarocki, Janusz Banaszczyk, Maciej Wojtaś, Mirosław Bielejewski, Bartłomiej Maciejewski, Jerzy Oses.  W czerwonych koszulkach członkowie MDP, od lewej: Mateusz Szczepański, Sebastian Musielski, Katarzyna Szczepańska, Weronika Rzepecka, Bartosz Bielejewski, Kacper Musielski.

• Prezes: Roman Graczyk
  • Wiceprezes - Naczelnik: Rafał Szczepański